O Nas

Nasz zespół to ludzie o pozytywnym nastawieniu do życia, którzy uwielbiają dzielić się swoją pasją. Mamy swoje cele, marzenia i nie boimy się ich realizować.


Agnieszka

Organizatorka eventów, fitblogerka i pasjonatka rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni projektu “Bezbolesne Usuwania Cukru z Diety”, sama nie je cukru już od kilku lat. W wolnych chwilach czyta książki, spaceruje, medytuje i projektuje grafikę.


Patrycja

Marzycielka o dalekich podróżach. Pasjonatka zdrowego stylu życia z wiedzą o Technologi Żywienia. Blogerka kochająca gotowanie i wymyślanie nowych przepisów. Jej sentencja życiowa to Follow you dream, ponieważ marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.


Natalia

Studentka Politechniki i fitblogerka zakochana w siłowni, zdrowym odżywianiu i motywacji. W wolnych chwilach uwielbia tonami pochłaniać książki, a każdego dnia powtarza sobie, że grunt to pozytywne nastawienie.


Łukasz

Maniak programowania, mechaniki i herbaty. Zna odpowiedź na prawie każde pytanie z zakresu technologii internetowych. Założyciel Brilliant Technologies i eventstrap.com. Wyznaje zasadę, że zarowno w mechanice, jak i biznesie do wszystkiego są potrzebne odpowiednie narzędzia.